Z důvodu dovolené aktuálně nepřijímáme objednávky. Eshop bude znovu otevřen 09.07.2023.

Ametrín kabošon 21 x 13 mm

Kabošon Ametrín je unikátní kombinací ametystu a citrínu, která pomáhá odhalit příčiny nerovnováhy v těle i na duchovní úrovni. Tento kámen spojuje tělesný svět s říší vyššího vědomí, otevírá třetí oko a přináší klid a pohodu.

Skladem (1 ks)
Kód: 153
100 Kč / ks
Kategorie: Kabošony
? Délka: 21
? Šířka: 13
? Váha: 4,56

Pokud hledáte krystal, který spojuje tělesný svět s říší vyššího vědomí, má rychlý a silný účinek, otevírá třetí oko, a sjednocuje mužskou a ženskou energii, možná byste měli zvážit koupi kabošonu Ametrínu. Tento kabošon je souladnou kombinací ametystu a citrínu a nabízí mnoho dalších přínosů pro vaši kvalitu života.

Ametrín se tradičně považuje za kámen dvojích vlastností, protože kombinuje vlastnosti ametystu a citrínu. Tento kabošon spojuje tedy energii fialového ametystu s energií žlutého citrínu a nabízí tak silnou harmonizační energii. Pomáhá odhalit příčiny nerovnováhy i na fyzické úrovni a překonávat bloky, včetně negativních programů a očekávání.

Kabošon Ametrín je silným čističem aury a krve a stabilizuje DNA. Pomáhá s okysličováním krve a uvolňuje zablokované fyzické, duševní a emocionální tělo. Navíc je účinným prostředkem pro získání klidu a pohody. Kabošon Ametrín také pomáhá uvést vjemy a činy do souladu a přináší do života jas.

Kabošon Ametrín může být velmi prospěšný pro některá znamení zvěrokruhu, jako jsou Býk, Střelec, Blíženci, Lev, Panna a Vodnář. Pokud hledáte krystal, který vám může pomoci získat jasnost a harmonii a propojit vás s vyšším vědomím, kabošon Ametrín může být tím pravým kamenem pro vás.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: