Z důvodu dovolené aktuálně nepřijímáme objednávky. Eshop bude znovu otevřen 09.07.2023.

Ametrín kabošon 30 x 22 mm

Kabošon Ametrín je unikátní kombinací ametystu a citrínu, která pomáhá odhalit příčiny nerovnováhy v těle i na duchovní úrovni. Tento kámen spojuje tělesný svět s říší vyššího vědomí, otevírá třetí oko a přináší klid a pohodu.

Na dotaz
Kód: 147
233 Kč / ks 233 Kč / 1 ks
Kategorie: Kabošony
? Délka: 30
? Šířka: 22
? Váha: 10,6

Pokud hledáte krystal, který spojuje tělesný svět s říší vyššího vědomí, má rychlý a silný účinek, otevírá třetí oko, a sjednocuje mužskou a ženskou energii, možná byste měli zvážit koupi kabošonu Ametrínu. Tento kabošon je souladnou kombinací ametystu a citrínu a nabízí mnoho dalších přínosů pro vaši kvalitu života.

Ametrín se tradičně považuje za kámen dvojích vlastností, protože kombinuje vlastnosti ametystu a citrínu. Tento kabošon spojuje tedy energii fialového ametystu s energií žlutého citrínu a nabízí tak silnou harmonizační energii. Pomáhá odhalit příčiny nerovnováhy i na fyzické úrovni a překonávat bloky, včetně negativních programů a očekávání.

Kabošon Ametrín je silným čističem aury a krve a stabilizuje DNA. Pomáhá s okysličováním krve a uvolňuje zablokované fyzické, duševní a emocionální tělo. Navíc je účinným prostředkem pro získání klidu a pohody. Kabošon Ametrín také pomáhá uvést vjemy a činy do souladu a přináší do života jas.

Kabošon Ametrín může být velmi prospěšný pro některá znamení zvěrokruhu, jako jsou Býk, Střelec, Blíženci, Lev, Panna a Vodnář. Pokud hledáte krystal, který vám může pomoci získat jasnost a harmonii a propojit vás s vyšším vědomím, kabošon Ametrín může být tím pravým kamenem pro vás.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: