Z důvodu dovolené aktuálně nepřijímáme objednávky. Eshop bude znovu otevřen 09.07.2023.

Apatit + Sodalit + Křišťál + Achát s perletí

Apatit + Sodalit + Křišťál + Achát s perletí  náramek fazetovaný velikost kuliček cca 5 -6 mm délka cca 18,5 cm navlečený na gumičce.

Apatit- Dorovnává toky energie a doplňuje jejich deficit, pomáhá k dobrému stavu pohybového aparátu. Podporuje otevřenost, sebevědomí, kontaktnost. Snižuje podrážděnost. Pomáhá při zmatku, frustraci, apatii, zármutku. Zvyšuje kreativitu.

Znamení zvěrokruhu: Blíženci ,Vodnář, Ryby

Sodalit spojuje logiku s intuicí a otevírá dokořán bránu vnímavosti ducha. Podněcuje činnost šišinky a třetího oka . Posiluje a podněcuje Vás aby jste cestu vašeho života dokázali jít s pravdou za ideály a zůstaly věrní sami sobě. Potlačuje návaly paniky. Udržuje v rovnováze metabolizmus. Napravuje poškození způsobené ozářením. Hojí oblast krku.

Znamení zvěrokruhu: Panna, Střelec

Křišťál je všestranný pomocník, který nás zbavuje všeho negativního a posiluje to dobré, zdravé a pozitivní. Podporuje a rozvíjí naše pozitivní vlastnosti a čistí vše, co by nám mohlo škodit. Jak z naší aury, tak z prostředí, ve kterém se nacházíme. Je symbolem světla na zemi a posiluje ho i v nás. V kombinaci s ostatními kameny posiluje jejich účinek.

Znamení zvěrokruhu: Vodnář, Lev, Kozoroh

Achát navozuje pocit bezpečí a duševní rovnováhy. Brání rozptylování pozornosti a usnadňuje řešení problémů. Posiluje sebedůvěru a pocit jistoty. Je pomocný v období sporů, starostí a těžkého rozhodováni. Zmírňuje negativní účinky kouření a jedovatých látek. Harmonizuje slinivku a zažívací trakt. 

Znamení zvěrokruhu: Beran, Býk, Blíženec, Lev, Panna, Váhy, Kozoroh

Skladem (1 ks)
Kód: 399
170 Kč / ks
Kategorie: Náramky

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: