Z důvodu dovolené aktuálně nepřijímáme objednávky. Eshop bude znovu otevřen 09.07.2023.

Avanturín +Růženín +Ametyst milk

Avanturín +Růženín +Ametyst milk náramek velikost kamenů cca 8 mm délka náramku 18,8 cm navlečeno na gumičce

Avanturín je kamenem štěstí. Navozuje klid, rovnováhu a harmonii. Podporuje duševní rovnováhu a spánek. Pomáhá se uvolnit a odplavit všechny starosti z hlavy. Zvyšuje vnímavost, kreativitu a vytrvalost. Podněcuje k rozhodnosti a zvyšuje řídící schopnosti . Příznivě ovlivňuje štítnou žlázu, hladinu cholesterolu, krevní tlak, posiluje zrak ulevuje od migrén.
Znamení zvěrokruhu: Býk, Rak, Váhy, Vodnář.

Růženín jeho něžná energie nás zbavuje stresu, dává nám pocítit lásku, očišťuje a zbavuje nás nánosů negativity a špatných zážitků dává nám prožít znovu radost ze shledání se svými blízkými, obnovuje zapomenutou vášeň a něhu.
Růženín je kamenem něžné lásky, míru, pohody a krásy. Znázorňuje typicky ženské vlastnosti jako důvěra, trpělivost, něha a jemnost. Přináší nám romantickou lásku a proto by neměl chybět v žádné domácnosti... Jeho něžná energie nám pomáhá řešit problémy v klidu a nahlédnout na centrum sporu i z pohledu toho druhého.

Znamení zvěrokruhu: Býk, Váhy

 Ametyst je jedním z nejspirituálnějších kamenů. Přináší božskou lásku, nabízí vhled do skutečné podstaty člověka, povzbuzuje k nezištnosti a duchovní moudrosti. Otevírá cestu pro rozvoj intuice a podporuje tělesné vlohy. Je to  vynikající kámen pro meditaci a věštění. Lze jej umístit na třetí oko, aby povzbudil jeho činnost. Pomáhá s astrálním cestováním a s  intuitivním sněním. Přeměňuje nižší energie ve vyšší vibrace duchovní a éterické říše.

znamení zvěrokruhu: , Ryby, Střelec, Vodnář, Kozoroh, Panna

Skladem (1 ks)
Kód: 624
145 Kč / ks
Kategorie: Náramky

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: