Z důvodu dovolené aktuálně nepřijímáme objednávky. Eshop bude znovu otevřen 09.07.2023.

Býčí oko + Korál + Avanturín + Záhněda

Býčí oko + Korál + Avanturín + Záhněda náramek velikost kuliček 8mm délka náramku 16,8 cm navlečeno na gumičce

Býčí oko tento tajemný "kámen pozdního večera", je kamenem vitální energie. Kámen vnitřní síly a optimismu, dlouhověkosti, koncentruje energii a pomáhá vyrovnat se s těžkými situacemi. Přináší optimismus a víru ve zlepšení. Vybuzuje životní energii . Podporuje obchodní úspěch . Léčí kořenovou čakru a infekce plic, průdušek, pohrudnice, uvolňuje křeče a svalové napětí

Znamení zvěrokruhu: Býk, Blíženci, Štír

Korál byl od pradávna považován za dar od bohů. Přináší klid a harmonii. Povzbuzuje pozitivní myšlení.

Ochraňuje svého majitele před násilím, nehodami a negativní energií. Potlačuje deprese uklidňuje rozbouřenou mysl. Ochraňuje těhotné ženy, plod a ulehčuje porod. Je nápomocný u oslabené srdeční činnosti , poruch krevního oběhu, zmírňuje astma. Pomáhá při zánětech kůže a akné.

Znamení zvěrokruhu Býk ,Štír, Rak.

Avanturín je kamenem štěstí. Navozuje klid, rovnováhu a harmonii. Podporuje duševní rovnováhu a spánek. Pomáhá se uvolnit a odplavit všechny starosti z hlavy. Zvyšuje vnímavost, kreativitu a vytrvalost. Podněcuje k rozhodnosti a zvyšuje řídící schopnosti . Příznivě ovlivňuje štítnou žlázu, hladinu cholesterolu, krevní tlak, posiluje zrak ulevuje od migrén.
Znamení zvěrokruhu: Býk, Rak, Váhy, Vodnář.

ZÁHŇEDA:

Záhněda je po právu považována za nejsilnější ochranný kámen. Ve Feng Šuej je nepostradatelným kamenem pro obytný prostor. Záhněda je úzce napojena na hlubinou energii Země.

Při krystaloterapii se přikládá či umísťuje poblíž bederní oblasti nebo až pod chodidla, je-li třeba "ukotvení/uzemnění" osoby,která se často ztrácí v množství myšlenek nebo naopak často ve snění a neudrží dlouhodobě pozornost na "tady a teď". Také dopomáhá zklidnění a zbavení se stresu, navíc je silným zdrojem "rychlé energie" pro organizmus.

Pomáhá také dosahovat životních a kariérních cílů.

Záhněda je skvělá při potížích se spánkem. Dodává odvahu, zahání strach a pomáhá nám při rozhodování. Energeticky "spaluje" cholesterol.

Využívá se při podpoře po chemoterapii, pro úlevu od různých bolestí (zejména hlavy, beder, při namožení aj.) Příznivě ovlivňuje stav nižších tělesných partií - zejména břicha, nohou, kyčlí, ledvin, močového měchýře a rozmnožovacích orgánů.

Záhněda lehce rozpouští negativní energie a emocionální blokády a místo nich nechá vyniknout pozitivní vibrace. Vede tak ke zmírnění stresu, hněvu, strachu a nelibosti. Je to vhodný kámen pro ty, kteří mají tendence k sebevražedným myšlenkám, pomáhá těm, kteří nemají rádi sami sebe a svoje tělo a v neposlední řadě pomáhá vyrovnat se s vlastními nedostatky. Přináší pomoc během těžkých časů a vede nositele k tomu, aby věci řešil s klidem a rozhodností.

Poskytuje ochrannou bariéru kolem svého nositele a nabízí stabilitu při práci a životě. Pomáhá přijímat a využívat vysokofrekvenční světelné energie a je to pozoruhodný nástroj pro modlitby a hluboké meditace, duchovní obřady nebo rituály. Posiluje také komunikační schopnosti s ostatními světy. Záhněda má také sklon k éterické manifestaci. Ten, kdo jí nosí, se může častěji setkat s různými nadpřirozenými jevy.

Tento kámen odstraňuje vše staré a pro nás již nepotřebné, ať už se jedná o nemoci, vztahy, nebo prostředí a věci. Společně s křišťálem nám otevírá novou cestu naším životem, abychom se mohli cítit zdravější, psychicky pohodovější a svobodnější.

Znamení zvěrokruhu : Kozoroh, Panna , Střelec, Rak

 

 

Skladem (1 ks)
Kód: 627
160 Kč / ks
Kategorie: Náramky

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: