Z důvodu dovolené aktuálně nepřijímáme objednávky. Eshop bude znovu otevřen 09.07.2023.

Býčí oko + Růženín +Achát + Dřevo

Býčí oko + Růženín +Achát + Dřevo náramek velikost kuliček 8 mm délka náramku 19,2 cm

Býčí oko tento tajemný "kámen pozdního večera", je kamenem vitální energie. Kámen vnitřní síly a optimismu, dlouhověkosti, koncentruje energii a pomáhá vyrovnat se s těžkými situacemi. Přináší optimismus a víru ve zlepšení. Vybuzuje životní energii . Podporuje obchodní úspěch . Léčí kořenovou čakru a infekce plic, průdušek, pohrudnice,uvolňuje křeče a svalové napětí

Znamení zvěrokruhu: Býk, Blíženci, Štír

Jeho něžná energie nás zbavuje stresu, dává nám pocítit lásku, očišťuje a zbavuje nás nánosů negativity a špatných zážitků dává nám prožít znovu radost ze shledání se svými blízkými, obnovuje zapomenutou vášeň a něhu.
Růženín je kamenem něžné lásky, míru, pohody a krásy. Znázorňuje typicky ženské vlastnosti jako důvěra, trpělivost, něha a jemnost. Přináší nám romantickou lásku a proto by neměl chybět v žádné domácnosti... Jeho něžná energie nám pomáhá řešit problémy v klidu a nahlédnout na centrum sporu i z pohledu toho druhého.

Znamení zvěrokruhu: Býk, Váhy

Achát navozuje pocit bezpečí a duševní rovnováhy. Brání rozptylování pozornosti a usnadňuje řešení problémů. Posiluje sebedůvěru a pocit jistoty. Je pomocný v období sporů, starostí a těžkého rozhodováni. Zmírňuje negativní účinky kouření a jedovatých látek. Harmonizuje slinivku a zažívací trakt. 

Znamení zvěrokruhu: Beran, Býk, Blíženec, Lev, Panna, Váhy, Kozoroh

Skladem (1 ks)
Kód: 630
160 Kč / ks
Kategorie: Náramky

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: