Z důvodu dovolené aktuálně nepřijímáme objednávky. Eshop bude znovu otevřen 09.07.2023.

Čaroit kabošon z naleziště Jakutsko 34 x 18 mm

Kabošon Čaroit je kámen proměny a transformace, který silně působí na duši. Pomáhá překonávat strach a ukazuje možné způsoby řešení problémů.

Skladem (1 ks)
Kód: 126
325 Kč / ks
Kategorie: Kabošony
? Délka: 34
? Výška: 18
? Váha: 7,4

Čaroit je jedním z nejvzácnějších minerálů na světě. Tento konkrétní pochází z jednoho z nejzajímavějších nalezišť, konkrétně z Jakutska. Toto naleziště je unikátní svými podmínkami, v zimě může teplota klesat až na -50 °C a toto kamení se těží pouze v období léta, kdy se sníží množství sněhu a voda zpřístupní doly.

Nejen původ Čaroitu je zajímavý, ale i jeho účinky na tělo i mysl. Kabošon Čaroit je kamenem transformace a proměny. Jeho energie je tak silná, že dokáže působit na naši duši a pomáhat nám překonat strach a náročné životní situace.

Čaroit pomáhá také udělat si jasno v komplikovaných a nepřehledných situacích, kdy se zdá, že neexistuje žádné řešení. Tento kámen nás ukazuje možnosti řešení problémů, které se zdají neřešitelné a podporuje nás v hledání nových cest.

Doporučujeme tento kámen zejména pro lidi narozené ve znamení Ryb, kvůli jeho schopnosti podpořit intuici a pomoci s rozvojem osobní spirituality. Čaroit také pomáhá s odbouráním stresu a nervozity, což může být pro citlivá znamení Rak, Lev, Panna a Blíženci velmi prospěšné.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: