Z důvodu dovolené aktuálně nepřijímáme objednávky. Eshop bude znovu otevřen 09.07.2023.

Mix Růženín + Prehnit +Ametyst + Citrýn+ Modrý křemen

Mix Růženín + Prehnit +Ametyst + Citrín+Modrý křemen sada ( v sadě jeden kus od každého minerálu) kuličky lesklé velikost cca 8 mm průtah 1 mm 

Růženín jeho něžná energie nás zbavuje stresu, dává nám pocítit lásku, očišťuje a zbavuje nás nánosů negativity a špatných zážitků dává nám prožít znovu radost ze shledání se svými blízkými, obnovuje zapomenutou vášeň a něhu.
Růženín je kamenem něžné lásky, míru, pohody a krásy. Znázorňuje typicky ženské vlastnosti jako důvěra, trpělivost, něha a jemnost. Přináší nám romantickou lásku a proto by neměl chybět v žádné domácnosti... Jeho něžná energie nám pomáhá řešit problémy v klidu a nahlédnout na centrum sporu i z pohledu toho druhého.

Znamení zvěrokruhu: Býk, Váhy

Modrý křemen mírní stres a jeho následky. Harmonizuje, uvádí do klidu a vnitřního míru. Podporuje rozvoj osobnosti a logické myšlení. Pomáhá ke koncentraci. Aktivuje krční čakru a třetí oko. Ulevuje při onemocnění krku a zažívacím traktem převážně žaludkem.

Znamení zvěrokruhu: Lev, Beran ,Blíženec

 Ametyst je jedním z nejspirituálnějších kamenů. Přináší božskou lásku,nabízí vhled do skutečné podstaty člověka, povzbuzuje k nezištnosti a duchovní moudrosti. Otevírá cestu pro rozvoj intuice a podporuje tělesné vlohy. Je to  vynikající kámen pro meditaci a věštění. Lze jej umístit na třetí oko, aby povzbudil jeho činnost. Pomáhá s astrálním cestováním a s  intuitivním sněním.Přeměňuje nižší energie ve vyšší vibrace duchovní a éterické říše.

znamení zvěrokruhu: , Ryby, Střelec, Vodnář, Kozoroh, Panna

Citrín odstraňuje negativní energii a zvyšuje naší kreativitu. Přináší vnitřní klid, pocit tepla a bezpečí, svěžesti a plného zdraví. Je světlem, které nás vyvádí z nesnází. Radost, štěstí ,hojnost. Pomáhá při onemocnění slinivky. Harmonizuje plíce a průdušky. Posiluje trávicí trakt a látkovou výměnu

Znamení zvěrokruhu : Lev, Blíženec, Panna ,Býk

Prehnit nastoluje rovnováhu uvnitř nás samých, ale i kolem nás. je to kámen vnitřního míru a bezpodmínečné lásky. Působí ochranně, ale ne jako turmalín ,který tvoří štít. Prehnit vám pomůže  zvědomit důvod proč se do situace dostáváte a tím máte možnost s ní popracovat a následně se posunout dál. Jemným a vytrvalým způsobem nás uvádí do souladu a harmonie s přírodou a jejími cykly.

Znamení zvěrokruhu: Panna, Beran , Býk

Na dotaz
Kód: 483
41 Kč / ks
Kategorie: Kuličky

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: