Z důvodu dovolené aktuálně nepřijímáme objednávky. Eshop bude znovu otevřen 09.07.2023.

Náhrdelník Amazonit, Apatit a perla

Zažijte sílu přírodních kamenů s tímto originálním ručně vyráběným náhrdelníkem. Cínovaný přívěšek z amazonitu, apatitu a perly vás zklidní, vyrovná energie a podpoří vaši kreativitu. Každý kámen je vhodný pro více znamení zvěrokruhu, takže si můžete být jisti, že vám náhrdelník pomůže najít vaši rovnováhu.

Na dotaz
Kód: 327
650 Kč / ks 650 Kč / 1 ks
Kategorie: Šperky
? Délka: 55,5

V našem e-shopu najdete náhrdelník s cínovaným přívěškem z amazonitu, apatitu a perel, který je ručně vyráběný originál. Cínovaný přívěšek je zavěšen na kulaté kůži s komponenty z chirurgické oceli a má délku 55,5 cm, kterou lze ještě prodloužit o 6 cm prodlužovacím řetízkem.

Amazonit je kámen, který zklidňuje mysl a tělo. Vyvažuje mužskou a ženskou energii a přináší mírumilovnou energii pro srdce. Je silný adaptogen a vyrovnává deficity v naší fyzické schránce. Používá se také při migrénách. Pro znamení zvěrokruhu je vhodný pro Vodnáře, Býka a Blížence.

Apatit dorovnává toky energie a doplňuje jejich deficit. Pomáhá k dobrému stavu pohybového aparátu a podporuje otevřenost, sebevědomí a kontaktnost. Snižuje podrážděnost a pomáhá při zmatku, frustraci, apatii a zármutku. Také zvyšuje kreativitu. Je vhodný pro Ryby, Vodnáře a Panny.

Perla je drahokamem moře a řek a symbolizuje čistotu a proměnu. Je také obrazem našeho duchovního vývoje. Je vhodná pro Raky, Vahy a Býky.

Cínování je technika, kterou používáme při výrobě šperků. Cín je na povrch kovového materiálu nanášen vrstvou, která chrání povrch a zároveň dodává šperku krásný a unikátní vzhled.

Koupí tohoto náhrdelníku získáte nejen krásný šperk, ale také přínos pro svou kvalitu života. Každý kámen má své vlastnosti, které mohou pomoci s různými emocionálními i fyzickými problémy. Vyberte si tento originální náhrdelník a nechte se unášet jeho energiemi každý den.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: