Z důvodu dovolené aktuálně nepřijímáme objednávky. Eshop bude znovu otevřen 09.07.2023.

Tygří oko +Avanturín +Křišťál zlatá aura +Jaspis+ Záhněda

Tygří oko +Avanturín +Křišťál zlatá aura +Jaspis+ Záhněda náramekn kombinace kuliček lesklých a fazetovaných velikosti 8mm délka náramku 20 cm

Tygří oko ochranný kámen spojovaný se sluneční a zemskou energií a se sakrální čakrou.

Často slouží jako talisman, který dodává sílu a pomáhá k jejímu uchování. Dokáže prohřát celý organismus. Je to kámen radosti a duševní rovnováhy. Pomáhá při těžkých rozhodnutích a zkouškách , při pocitech beznaděje. Zahání černé myšlenky a splíny. Snižuje touhu po jídle,tabáku a alkoholu . Mírní astma , bolesti hlavy.

Znamení zvěrokruhu: Beran, Býk, Lev, Panna,

Křišťál je všestranný pomocník, který nás zbavuje všeho negativního a posiluje to dobré, zdravé a pozitivní. Podporuje a rozvíjí naše pozitivní vlastnosti a čistí vše, co by nám mohlo škodit. Jak z naší aury, tak z prostředí, ve kterém se nacházíme. Je symbolem světla na zemi a posiluje ho i v nás. V kombinaci s ostatními kameny posiluje jejich účinek.

Znamení zvěrokruhu: Vodnář, Lev, Kozoroh

Avanturín je kamenem štěstí. Navozuje klid,rovnováhu a harmonii. Podporuje duševní rovnováhu a spánek. Pomáhá se uvolnit a odplavit všechny starosti z hlavy. Zvyšuje vnímavost,kreativitu a vytrvalost. Podněcuje k rozhodnosti a zvyšuje řídící schopnosti . Příznivě ovlivňuje štítnou žlázu, hladinu cholesterolu,krevní tlak, posiluje zrak ulevuje od migrén.
Znamení zvěrokruhu: Býk, Rak, Váhy, Vodnář.

Jaspis je kámen který podporuje toleranci  a trpělivost, skromnost, soucit a posiluje dobrou vůli. Potlačuje nerozhodnost, zlobu a nenávisti. Pomáhá při autoimunitních potížích. Pomáhá při poruchách příjmu potravy, při léčbě ženských onemocnění. působí jako onkologická prevence

Znamení zvěrokruhu: Beran, Rak, Panna, Váhy, Štír, Kozoroh, Ryby

ZÁHŇEDA:

Záhněda je po právu považována za nejsilnější ochranný kámen. Záhněda je úzce napojena na hlubinou energii Země.

Záhněda je skvělá při potížích se spánkem. Dodává odvahu, zahání strach a pomáhá nám při rozhodování. Energeticky "spaluje" cholesterol.

Znamení zvěrokruhu : Kozoroh, Panna , Střelec, Rak

Skladem (2 ks)
Kód: 429
190 Kč / ks
Kategorie: Náramky

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: