Z důvodu dovolené aktuálně nepřijímáme objednávky. Eshop bude znovu otevřen 09.07.2023.

Tygří oko +Křišťál zlatá aura +Růženín+ Záhněda

Tygří oko +Křišťál zlatá aura +Růženín+ Záhněda náramek  kombinace kuliček lesklých a fazetovaných velikosti  6 mm délka náramku 20 cm

Tygří oko ochranný kámen spojovaný se sluneční a zemskou energií a se sakrální čakrou.

Často slouží jako talisman, který dodává sílu a pomáhá k jejímu uchování. Dokáže prohřát celý organismus. Je to kámen radosti a duševní rovnováhy. Pomáhá při těžkých rozhodnutích a zkouškách , při pocitech beznaděje. Zahání černé myšlenky a splíny. Snižuje touhu po jídle,tabáku a alkoholu . Mírní astma , bolesti hlavy.

Znamení zvěrokruhu: Beran, Býk, Lev, Panna,

Křišťál je všestranný pomocník, který nás zbavuje všeho negativního a posiluje to dobré, zdravé a pozitivní. Podporuje a rozvíjí naše pozitivní vlastnosti a čistí vše, co by nám mohlo škodit. Jak z naší aury, tak z prostředí, ve kterém se nacházíme. Je symbolem světla na zemi a posiluje ho i v nás. V kombinaci s ostatními kameny posiluje jejich účinek.

Znamení zvěrokruhu: Vodnář, Lev, Kozoroh.

ZÁHŇEDA:

Záhněda je po právu považována za nejsilnější ochranný kámen. Záhněda je úzce napojena na hlubinou energii Země.

Záhněda je skvělá při potížích se spánkem. Dodává odvahu, zahání strach a pomáhá nám při rozhodování. Energeticky "spaluje" cholesterol.

Znamení zvěrokruhu : Kozoroh, Panna , Střelec, Rak

Růženín jeho něžná energie nás zbavuje stresu, dává nám pocítit lásku, očišťuje a zbavuje nás nánosů negativity a špatných zážitků dává nám prožít znovu radost ze shledání se svými blízkými, obnovuje zapomenutou vášeň a něhu.
Růženín je kamenem něžné lásky, míru, pohody a krásy. Znázorňuje typicky ženské vlastnosti jako důvěra, trpělivost, něha a jemnost. Přináší nám romantickou lásku a proto by neměl chybět v žádné domácnosti... Jeho něžná energie nám pomáhá řešit problémy v klidu a nahlédnout na centrum sporu i z pohledu toho druhého.

Znamení zvěrokruhu:Býk, Váhy

Skladem (1 ks)
Kód: 432
160 Kč / ks
Kategorie: Náramky

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: