Z důvodu dovolené aktuálně nepřijímáme objednávky. Eshop bude znovu otevřen 09.07.2023.

Záhněda

Záhněda cínovaný  autorský náhrdelník délka 48 cm +5 cm prodlužovací řetízek zavěšeno na kulaté kůži s komponenty z chirurgické oceli. Patinováno, ošetřeno antioxidační prostředkem.

ZÁHŇEDA:

Záhněda je po právu považována za nejsilnější ochranný kámen. Ve Feng Šuej je nepostradatelným kamenem pro obytný prostor. Záhněda je úzce napojena na hlubinou energii Země.

Při krystaloterapii se přikládá či umísťuje poblíž bederní oblasti nebo až pod chodidla, je-li třeba "ukotvení/uzemnění" osoby,která se často ztrácí v množství myšlenek nebo naopak často ve snění a neudrží dlouhodobě pozornost na "tady a teď". Také dopomáhá zklidnění a zbavení se stresu, navíc je silným zdrojem "rychlé energie" pro organizmus.

Pomáhá také dosahovat životních a kariérních cílů.

Záhněda je skvělá při potížích se spánkem. Dodává odvahu, zahání strach a pomáhá nám při rozhodování. Energeticky "spaluje" cholesterol.

Využívá se při podpoře po chemoterapii, pro úlevu od různých bolestí (zejména hlavy, beder, při namožení aj.) Příznivě ovlivňuje stav nižších tělesných partií - zejména břicha, nohou, kyčlí, ledvin, močového měchýře a rozmnožovacích orgánů.

Záhněda lehce rozpouští negativní energie a emocionální blokády a místo nich nechá vyniknout pozitivní vibrace. Vede tak ke zmírnění stresu, hněvu, strachu a nelibosti. Je to vhodný kámen pro ty, kteří mají tendence k sebevražedným myšlenkám, pomáhá těm, kteří nemají rádi sami sebe a svoje tělo a v neposlední řadě pomáhá vyrovnat se s vlastními nedostatky. Přináší pomoc během těžkých časů a vede nositele k tomu, aby věci řešil s klidem a rozhodností.

Poskytuje ochrannou bariéru kolem svého nositele a nabízí stabilitu při práci a životě. Pomáhá přijímat a využívat vysokofrekvenční světelné energie a je to pozoruhodný nástroj pro modlitby a hluboké meditace, duchovní obřady nebo rituály. Posiluje také komunikační schopnosti s ostatními světy. Záhněda má také sklon k éterické manifestaci. Ten, kdo jí nosí, se může častěji setkat s různými nadpřirozenými jevy.

Tento kámen odstraňuje vše staré a pro nás již nepotřebné, ať už se jedná o nemoci, vztahy, nebo prostředí a věci. Společně s křišťálem nám otevírá novou cestu naším životem, abychom se mohli cítit zdravější, psychicky pohodovější a svobodnější.

Znamení zvěrokruhu : Kozoroh, Panna , Střelec, Rak

Na dotaz
Kód: 525
740 Kč / ks
Kategorie: Cínování

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: